Menu English Version

Dorota Kotarska - Senior Executive Consultant / Client Partner

Starszy Konsultant w CTER; psycholog po Wydziale Psychologii UW. W CTER od początku istnienia firmy. Znana z tego, że jest w stanie z sukcesem poprowadzić projekt rekrutacyjny w każdej branży i na każde stanowisko. Ostatnio najwięcej pracuje dla sektora finansowego i przemysłowego. Przez wiele lat prowadziła projekty dla branży FMCG, głównie w obszarze sprzedaży. Ceniona przez Klientów za dojrzałość biznesową, ogromne doświadczenie i bezpośredniość w budowaniu relacji. Nigdy nie pozostawia Klientów z nierozwiązanym problemem, pracuje wytrwale aż do satysfakcjonującego zakończenia.

W świecie „przed CTER” pracowała przez wiele lat w szkoleniach oraz e-learningu w SMG/KRC oraz mindworx. Z tamtych czasów wyniosła doskonałe zrozumienie procesu rozwoju menedżerów na stanowisku pracy. Wykorzystując tę wiedzę w procesie rekrutacji sprawia, że rekomendowani przez nią Kandydaci pracują w organizacjach przez długie lata.

W wolnych chwilach śpiewa w chórze, jeździ konno i prowadzi fundusz „Śpiewaj”, wspierający amatorski ruch chóralny w Polsce.

Powrót do Zespołu

Nowy Świat 30/5 | 00-373 Warszawa, Polska | tel./fax: +48 22 828 36 67 | office@cter.pl