Skip to content
Cter.pl>Executive Recruitment>Rekrutacja Fast Track Search

Rekrutacja Fast Track Search

Gdy zależy Ci na czasie, ponieważ chcesz jak najszybciej obsadzić dane stanowisko, skorzystaj z rekrutacji Fast Track Search. Wystarczy, że powiesz nam, kogo szukasz, a my błyskawicznie sprawdzimy zasoby dostępnych kandydatów. Przedstawimy Ci sylwetki tylko tych, którzy spełniają Twoje wymagania i są otwarci na współpracę we wskazanym przez Ciebie terminie. Nie musisz się martwić i tracić długich tygodni na proces rekrutacji. To my skontaktujemy Cię z odpowiednimi kandydatami.

Kiedy warto skorzystać z rekrutacji Fast Track Search?

 • Gdy liczy się czas. Zdarzają się sytuacje, gdy musisz jak najszybciej obsadzić stanowisko, więc nie możesz sobie pozwolić na długie poszukiwania pracownika.
 • Gdy potrzebujesz wiarygodnej oceny dostępnych kandydatów. Rekrutacja Fast Track Search daje Ci pewność, że pozyskamy dla Ciebie kandydata w najkrótszym możliwym czasie.
 • Gdy zależy Ci na poufności. Współpracując z CTER, masz pewność, że kluczowe informacje pozostaną poufne.

Korzystając z rekrutacji Fast Track Search, otrzymasz od nas kompleksową rekomendację najlepiej dopasowanych kandydatów gotowych do pracy od zaraz.

Co otrzymam od CTER?

 • Rekomendację najlepiej dopasowanych do stanowiska kandydatów gotowych do pracy od zaraz.
 • Informację o dostępności menedżerów, ich oczekiwaniach finansowych, gotowości do zmiany pracy oraz postrzeganiu Twojej firmy na rynku.
 • Dyskrecję i poufnosć – projekty rekrutacyjne prowadzimy z zachowaniem pełnej dyskrecji.
 • Dbałość o Twój wizerunek na rynku – Twoje projekty będą prowadzić jedni z najbardziej doświadczonych konsultantów w Polsce.

Proces rekrutacji Fast Track Search krok po kroku:

Po 20 latach pracy w obszarze rekrutacji wiemy, jak skutecznie i szybko dostarczyć informacje o najlepszych kandydatach. Nasz proces poszukiwań składa się z kilku kroków:

0

Briefing

Poznajemy Twoje potrzeby i cele. Wspólnie ustalamy najważniejsze kryteria rekrutacji, aby mieć pewność, że jej efekt końcowy będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.

0

Sourcing kandydatów

Na tym etapie tworzymy portfolio najlepszych osób dla Twojego projektu. Robimy to dzięki rozległym kontaktom, wiedzy na temat rekomendacji branżowych i naszej bazie kandydatów.

0

Wstępne kontakty

To czas nawiązania wstępnych kontaktów z wytypowanymi osobami. Zmotywujemy je do udziału w rekrutacji oraz upewnimy się, że podstawowe informacje zawodowe na ich temat są prawdziwe.

0

Wywiady kompetencyjne

Kompleksowo oceniamy kandydatów, koncentrując się na:

 • kompetencjach zawodowych i miękkich,
 • ogólnej motywacji,
 • motywacji do objęcia danego stanowiska,
 • dopasowania kulturowego.
0

Badanie referencji

Sprawdzamy przynajmniej 3 kontakty referencyjne kandydatów, aby mieć pewność w kwestii ich rzeczywistych kompetencji.

0

Prezentacja rekomendacji

Przedstawiamy raport podsumowujący dostępność kandydatów oraz rekomendujemy najlepsze osoby do pracy na oferowane przez Ciebie stanowisko.

Jak pracujemy?

Zapraszamy do kontaktu:

piotr-golinski-cter_pion

Piotr Goliński

Managing Partner

piotr.golinski@cter.pl
+48 605 651 621

joanna-czarnocka-tworzynska-cter_pion

Joanna Czarnocka

Managing Partner

joanna@cter.pl
+48 605 653 403

Globalny zasięg rekrutacji

Błyskawiczną realizację procesu rekrutacyjnego zapewniamy także poza granicami Polski. Chcesz poznać szczegóły? Znajdziesz je na stronie REKRUTACJA ZAGRANICZNA.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Play Video