Skip to content
Cter.pl>Executive Search

Posty z wybranej kategorii:

doświadczenia rekrutacyjne executive search

Doświadczenia rekrutacyjne Executive Search, czyli jak budować candidate experience?

W rekrutacjach na stanowiska menedżerskie coraz większe znaczenie mają doświadczenia rekrutacyjne. Executive Search jako usługa, w której candidate experience ma ogromne znaczenie, daje Ci więc możliwość wzmocnienia brandu pracodawcy. Z tego artykułu dowiesz się, co możesz zrobić, aby ją wykorzystać.
retainer executive search

Czy usługa retainer w Executive Search jest bezpieczna dla Klienta?

Retainer to płatność podzielona na 3 części. Pierwszą część Klient płaci przy rozpoczęciu procesu Executive Search. Pewnie zapytasz: Ale jak to – mam płacić, zanim otrzymam efekt? Tak
Współpraca z partnerem executive search

Efektywna współpraca z partnerem Executive Search – 9 wskazówek, jak dobrze ją poprowadzić

Oto 9 wskazówek, dzięki którym przygotujesz się do rekrutacji menedżerskiej i zwiększysz szansę na zakończenie jej z sukcesem. Każda z nich to efekt naszych wieloletnich doświadczeń i zaangażowania w prace nad doskonaleniem przebiegu procesu Executive Search.
retainer executive search

Executive Search – obawy, z którymi trzeba się zmierzyć

Każdy życzyłby sobie, by projekty rekrutacyjne przebiegały bez żadnych zakłóceń. Trzeba jednak mieć świadomość, że trudności zawsze mogą się pojawić. Jakie są największe obawy o Executive Search, z którymi można mieć do czynienia podczas prowadzenia rekrutacji menedżerskiej?
Executive Search firmy

Firmy Executive Search. Czy przy wyborze postawić na brand czy konsultanta?

Na rynku istnieje mnóstwo ofert rekrutacji Executive Search. Wybierając jej dostawcę, można kierować się marką firmy lub marką konkretnego konsultanta, który w niej pracuje. Jakie zalety mają obie te możliwości i która z nich sprawdza się lepiej?
Executive Search umowa

Jak zadbać o swój interes, zlecając projekt Executive Search?

Podpisanie umowy z partnerem rekrutacyjnym to chwila, do której warto dobrze się przygotować. Po co? Po to, by zabezpieczyć swoje interesy. Na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy?
Executive Search wynagrodzenie

Fixed fee czy honorarium uzależnione od wynagrodzenia kandydata?

Większość HR-owców, którzy korzystają z usług Executive Search, ma dylemat: umówić się na konkretną stawkę czy uzależnić wynagrodzenie dostawcy od wysokości pensji zatrudnionego kandydata?
Executive Search jak wybrać

Jak dobrze wybrać firmę Executive Search? 

Różne marki, różnorodne oferty, rozdźwięk cenowy – te wszystkie rzeczy sprawiają, że wybór firmy Executive Search to niełatwe zadanie. Jak można je uprościć?
executive search kiedy nie warto

Kiedy nie warto skorzystać z usług firmy Executive Search?

Proces rekrutacji można prowadzić na różne sposoby: przez ogłoszenie, sieć kontaktów, polecenia pracownicze albo firmę Search & Selection lub Executive Search. Kiedy nie warto korzystać z Executive Search?
executive search korzysci

Jakie dodatkowe korzyści można uzyskać we współpracy z firmą Executive Search?

Cztery nadprogramowe korzyści Executive Search, które firma może zyskać w rekrutacji zewnętrznej. Oczywiście prócz dobrego menedżera. Na przykładach.