Skip to content

Interim Management

Chcesz w ekspresowym tempie zatrudnić menedżera do poprowadzenia konkretnego projektu lub na zastępstwo? Potrzebujesz do tego specjalisty z unikalnymi umiejętnościami i eksperckim doświadczeniem? Dzięki naszej usłudze Interim Management sprawnie i szybko pozyskasz tymczasowego menedżera do pracy w dowolnym obszarze działalności firmy.

Mimo że Interim Management w Polsce dopiero zyskuje popularność, konsultanci CTER przeprowadzili z sukcesem już wiele rekrutacji tego rodzaju. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz więc całkowitą pewność, że odpowiedniego interim managera pozyskamy dla Ciebie w najkrótszym możliwym czasie.

Kiedy warto skorzystać z Interim Management?

Zatrudnienie menedżera na z góry określony czas sprawdzi się przede wszystkim w sytuacjach, w których jako pracodawca potrzebujesz wysokiej jakości menedżerów lub specjalistów do realizacji strategicznych działań biznesowych.

Kiedy szczególnie warto zatrudnić Interim Managera?

 • Gdy Twoja firma przechodzi restrukturyzację. Zatrudnienie menedżera z zewnątrz zapewnia sprawne przeprowadzenie całego procesu.
 • Gdy uruchamiasz nową linię biznesową. Nowy biznes wymaga kompetencji szczególnego rodzaju. Pomożemy Ci szybko dotrzeć do kandydatów, którzy odznaczają się zarówno cenionymi umiejętnościami, jak i eksperckim doświadczeniem.
 • Gdy musisz skutecznie zarządzać zmianą lub kryzysem. Nowa rzeczywistość biznesowa wymaga zdecydowanych działań. Interim manager pomoże skutecznie zarządzać zmianą i zażegnać kryzys.
 • Gdy potrzebujesz zastępcy dla kluczowego pracownika. Jednym z najczęstszych impulsów do przeprowadzenia ekspresowej rekrutacji na zastępstwo są nieprzewidziane okoliczności, czasowo blokujące aktywność zawodową specjalisty kierującego zespołem. Usługa Interim Management, w ramach której oferujemy zatrudnienie menedżera na czas określony, jest w takiej sytuacji nie tylko najprostszym, lecz także najskuteczniejszym rozwiązaniem.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Interim Management w Polsce to nasza specjalność. Polska baza menedżerów tymczasowych, którą opracowaliśmy, liczy ponad 2000 doświadczonych specjalistów. Wszyscy przeszli rzetelny proces weryfikacji – sprawdziliśmy ich kompetencje oraz referencje.
 • Rekrutujemy z powodzeniem. Zrealizowaliśmy projekty w ponad 50 państwach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Azji.
 • Błyskawicznie znajdziemy odpowiedniego menedżera w każdym miejscu na świecie. Jesteśmy wyłącznym polskim partnerem sieci Senior Management Worldwide, w ramach której mamy dostęp do 200 000 Interim Managerów.
 • Działamy szybko i skutecznie. Prezentujemy sylwetki kandydatów już po 57 dniach roboczych od rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

Opracowany przez nas sposób działania jest efektem blisko 20 lat doświadczeń w realizacji najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych. Pracując dla Ciebie, będziemy postępować według następujących kroków:

0

Briefing

0

Podpisanie umowy

0

Dobór Interim Managera

0

Prezentacja kandydatów

0

Zakontraktowanie Interim Managera

0

Stały monitoring realizacji

Co jeszcze warto wiedzieć?

 • Zakres naszej umowy obejmuje zarówno dobór odpowiedniego Interim Managera, jak i monitorowanie postępów prowadzonego projektu.
 • Zakontraktowanie Interim Managera jest możliwe w ramach dowolnej formy prawnej.
 • Wynagrodzenie Interim Managera możesz rozliczać według stawki dziennej lub miesięcznej.
 • Nasze honorarium kalkulujemy jako procent wynagrodzenia wypłacanego Interim Managerowi przez cały okres współpracy.
 • W każdej chwili możesz podjąć decyzję o zatrudnieniu Interim Managera na stałe.

Zapraszamy do kontaktu:

piotr-golinski-cter_pion

Piotr Goliński

Managing Partner

piotr.golinski@cter.pl
+48 605 651 621

Globalny zasięg usług Interim Management

CTER jest jedynym w Polsce partnerem Senior Management Worldwide – najbardziej doświadczonej globalnej sieci oferującej usługi w zakresie interim management. Dzięki międzynarodowemu partnerstwu mamy dostęp do ponad 200 000 najlepszych menedżerów z całego świata. Są to menedżerowie o zweryfikowanych kompetencjach zawodowych, posiadający wieloletnie doświadczenie w tej formule pracy.

W ramach współpracy z Senior Management Worldwide oferujemy:

 • pozyskanie doświadczonych menedżerów z całego świata do prowadzenia projektów w Polsce,
 • ekspresowe przedstawienie sylwetek Interim Managerów, którzy rozwiążą problem Klienta za granicą.

Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak CTER może wesprzeć Cię poza granicami Polski? Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie GLOBALNY ZASIĘG.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?