Skip to content

Blog

Interim Manager

Jak Interim Manager może pomóc w transformacji organizacji?

Sprawna i efektywna transformacja organizacji to duże wyzwanie. Jest ono jeszcze większe, kiedy dotyczy firmy z 30-letnią obecnością na rynku, która zbudowała na nim znaczącą pozycję i cieszy się dobrymi
executive search korzysci

Jakie dodatkowe korzyści można uzyskać we współpracy z firmą Executive Search?

Cztery nadprogramowe korzyści Executive Search, które firma może zyskać w rekrutacji zewnętrznej. Oczywiście prócz dobrego menedżera. Na przykładach.
executive search ile trwa

Executive Search – ile trwa proces rekrutacji?

Zdarza się, że przeszkodą w sprawnej realizacji szybkich poszukiwań wcale nie jest czas. Jaka przeszkoda jest znacznie trudniejsza do pokonania? Ile trwa Executive Search, od czego to zależy i jak to przyspieszyć?

16 miesięcy pracy Interim Managera – efekty reorganizacji procesów operacyjnych

W wielu firmach planujących transformację na dużą skalę brakuje stałych pracowników z kompetencjami, które pozwalają na to, by ją z sukcesem przeprowadzić. Czy to oznacza, że transformacja jest niemożliwa? Absolutnie nie!
ONLINE OFFLINE

Transfery pracowników – czego mogą się od siebie nauczyć firmy online i offline?

Co wyróżnia i łączy firmy offline i firmy, których działalność biznesowa odbywa się online? Czy są możliwe transfery pracowników z jednych organizacji do drugich, a jeśli tak, to dlaczego w ogóle warto je rozważać?
rzecz o badaniu referencji

Badanie referencji – podróż po śladach na ścieżce naszej kariery

Choć proces rekrutacji wewnętrznej ma swoje zalety i działa motywująco na pracowników zatrudnionych w organizacji, niesie ze sobą również pewne ryzyko. Jak je zminimalizować i dlaczego firma executive search może okazać się nieocenionym wsparciem, aby to zrobić?
Play Video