Skip to content

Blog

Executive Search umowa

Jak zadbać o swój interes, zlecając projekt Executive Search?

Podpisanie umowy z partnerem rekrutacyjnym to chwila, do której warto dobrze się przygotować. Po co? Po to, by zabezpieczyć swoje interesy. Na co zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy?
Executive Search wynagrodzenie

Fixed fee czy honorarium uzależnione od wynagrodzenia kandydata?

Większość HR-owców, którzy korzystają z usług Executive Search, ma dylemat: umówić się na konkretną stawkę czy uzależnić wynagrodzenie dostawcy od wysokości pensji zatrudnionego kandydata?
Executive Search jak wybrać

Jak dobrze wybrać firmę Executive Search? 

Różne marki, różnorodne oferty, rozdźwięk cenowy – te wszystkie rzeczy sprawiają, że wybór firmy Executive Search to niełatwe zadanie. Jak można je uprościć?
executive search kiedy nie warto

Kiedy nie warto skorzystać z usług firmy Executive Search?

Proces rekrutacji można prowadzić na różne sposoby: przez ogłoszenie, sieć kontaktów, polecenia pracownicze albo firmę Search & Selection lub Executive Search. Kiedy nie warto korzystać z Executive Search?
Interim Manager

Jak Interim Manager może pomóc w transformacji organizacji?

Sprawna i efektywna transformacja organizacji to duże wyzwanie. Jest ono jeszcze większe, kiedy dotyczy firmy z 30-letnią obecnością na rynku, która zbudowała na nim znaczącą pozycję i cieszy się dobrymi
executive search korzysci

Jakie dodatkowe korzyści można uzyskać we współpracy z firmą Executive Search?

Cztery nadprogramowe korzyści Executive Search, które firma może zyskać w rekrutacji zewnętrznej. Oczywiście prócz dobrego menedżera. Na przykładach.
Play Video